SØLVLYSESTAKER, 1 par, Tore Eldh for K&EC, Gøteborg, 1966.

366788. SØLVLYSESTAKER, 1 par, Tore Eldh for K&EC, Gøteborg, 1966.

Højde 18,5 cm.
Stemplet Q9.
I alt med fyld 409 g.

Mindre brugs- og aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 18,5 cm.
Stemplet Q9.
I alt med fyld 409 g.

Antal besøg: 6.030