IKON, sølv rizza, miniature, Rusland.

365875. IKON, sølv rizza, miniature, Rusland.

Stemplet 1867, BC, 84. Ikonet ca 5,5 x 5 cm.

Brugsslitage, senere i æske.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, senere i æske.

Antal besøg: 1.419