LAPTOP, A1369, Macbook Air, 13,3", Apple.

365252. LAPTOP, A1369, Macbook Air, 13,3", Apple.

OS X El Capitan installeret, 2,13 GHz Intel Core 2 Duo, 4 GB RAM, 251 GB Flash, slutningen af 2010.

Serienummer C02D70WQDDR4.

Brugsslitage.
Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Serienummer C02D70WQDDR4.

Brugsslitage.
Brugsspor.

Antal besøg: 1.719