BALJA, kobber, 20. århundrede.

365079. BALJA, kobber, 20. århundrede.

Med to kroge.
Højde ca 31 cm.
Diameter ca 58 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med to kroge.
Højde ca 31 cm.
Diameter ca 58 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 780