ROBOT PLÆNEKLIPPER, Husqvarna Automower 330X.

3650610. ROBOT PLÆNEKLIPPER, Husqvarna Automower 330X.

Ladestation inkluderet.

Slid og slitage. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti. PIN-koden mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ladestation inkluderet.

Antal besøg: 1.166