KONSOL, antikbehandlet træ, 20. århundrede.

364946. KONSOL, antikbehandlet træ, 20. århundrede.

Vægkonsol malet i hvid og guld Højde 28 cm Bredde 42 cm.

Brugsslitage Ridser Misfarvning Træ mangler over skruebeslaget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.056