SABEL, m/1807 for mænd i kavaleriet.

364835. SABEL, m/1807 for mænd i kavaleriet.

Længde 86 cm.

Spolevikling og kar mangler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 86 cm.

Antal besøg: 1.816