BERTIL LUNDBERG. Farveætsning.

364485. BERTIL LUNDBERG. Farveætsning.

Sammensætning. Signeret og nummereret 25/60 ex. Dateret 1967.
21x15 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Bertil Lundberg (1922–2000)

Få foretaget en gratis vurdering!

21x15 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Bertil Lundberg (1922–2000)

Antal besøg: 1.714