TUULIKKE PIETILÄ. Tør nålegravering.

364478. TUULIKKE PIETILÄ. Tør nålegravering.

Floden i Halmstad. Signeret og nummereret 4/10 ex. Dateret 1945.
10x14 cm. Et verso udstillingsmærke.

Lidt gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt gulnet.

Antal besøg: 700