CENTURY TABLE, begyndelsen af 1900-tallet.

363736. CENTURY TABLE, begyndelsen af 1900-tallet.

Højde 76, diameter 110,5 cm.

Slitage, ridser, mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 76, diameter 110,5 cm.

Antal besøg: 471