DISPLAYSKAB, mørk fineret eg, 1900-tallet.

363151. DISPLAYSKAB, mørk fineret eg, 1900-tallet.

Klip detaljer. To dele. Den øverste del med to løse hylder indeni. Underdel med tre skuffer.
Længde 110 cm.
Bredde 36 cm.
Total højde 228 cm.

Brugsslitage, pletter, mindre skader, senere polstring på hylde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 110 cm.
Bredde 36 cm.
Total højde 228 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.676