HAVEGRUPPE, 5 stk., Grythyttan stil.

3626599. HAVEGRUPPE, 5 stk., Grythyttan stil.

Bord, højde 69 cm, diameter ca. 99 cm.
Stole 4 stk, højde 79 cm, sædehøjde 41 cm.

Brugsslitage og vejrrelateret slid.
Ridser, mærker.
Tørre revner vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, mærker.
Tørre revner vises.

Antal besøg: 2.666