GULVUR, Tomas Eriksson, Ikea PS kollektion.

3625394. GULVUR, Tomas Eriksson, Ikea PS kollektion.

Højde ca 198 cm.

Et beslag mangler, ridser, slagmærker, ikke testet. Crackelyr.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 198 cm.

Antal besøg: 1.158