RYGEBORD, træ med glasplade, 20. århundrede.

362437. RYGEBORD, træ med glasplade, 20. århundrede.

Firkant. Løs glasplade.
54 x 54 cm.
Højde 57 cm.

Brugsslitage (delvist hårdt), pletter/snavs, en Kantstødt i et hjørne af glaspladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Firkant. Løs glasplade.
54 x 54 cm.
Højde 57 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 746