GULVLAMPE MED HYLDE, træ, 1930'erne.

362316. GULVLAMPE MED HYLDE, træ, 1930'erne.

Højde 117 cm til lysarm Totalhøjde, 140 cm Hyldediameter ca 26 cm Lampeholder i porcelæn.

Brugsslitage Pletter og ridser El ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.131