BORDLAMPE, keramik, Italien, 20. årh.

3603477. BORDLAMPE, keramik, Italien, 20. årh.

Bordlampe, keramik med efterligning af krackelyr. Mærket „M249 Italien“. Højde inkl skærm ca. 75 cm. Skærmdiameter 55 cm.

Brugsslitage, fungerer ved test, men funktionsgaranti kan ikke gives.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 492