YDERFOER, 2 stk, porcelæn, Gustavsberg.

360128. YDERFOER, 2 stk, porcelæn, Gustavsberg.

Yderfor, art nouveau, højde 17 cm, diameter 21 cm, begyndelsen af det 20. århundrede.
Yderfor, "Liljekonval", højde 14,5 cm, diameter 17,5 cm.

Knæk i jugendgryden.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Knæk i jugendgryden.
Brugsslitage.

Antal besøg: 1.293