TÆPPE, facadelagen, Ida Rydelius.

359844. TÆPPE, facadelagen, Ida Rydelius.

Monogram signeret IR. 145x200 ex.

Kantslitage og mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.369