MØBELGRUPPE, 3 dele, empirestil 1900-tallet.

359464. MØBELGRUPPE, 3 dele, empirestil 1900-tallet.

Spejl og konsolbord og lænestol. Mørkbejdset med forgyldt dekoration af sfinxer, palmetkant og akantus.
Bordet med sort stenplade 82 x 44, højde 80 cm. Spejlhøjde 112 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.048