BETH ZEEH. Akvarel.

BETH ZEEH. Akvarel.
358478. BETH ZEEH. Akvarel.

Landskab fra Molsbjerge. Underskrevet. Bær dedikation til Aina.
13x17 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Beth Zeeh (1911–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!
358478. BETH ZEEH. Akvarel.

13x17 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Beth Zeeh (1911–2004)

Antal besøg: 1.255