VASER OG SKÅL, 6 dele, stentøj, Wallåkra.

358298. VASER OG SKÅL, 6 dele, stentøj, Wallåkra.

2 vaser og skål signeret AWA 'Arthur Andersson, den ene vase er usigneret.
Højde 4-18 cm.

Brugsslitage og den spoleformede vase med minimal afslag på fodringen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 4-18 cm.

Antal besøg: 1.055