VASE, glas, Vicke Lindstrand, Kosta Boda.

357476. VASE, glas, Vicke Lindstrand, Kosta Boda.

Underbukser i blå og hvide striber. Højde 32,5 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser ved næsepartiet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.398