SKÅL, PLADE, BRINGER, GLAS, julemotiv, 1900-tallet.

356720. SKÅL, PLADE, BRINGER, GLAS, julemotiv, 1900-tallet.

1 stk Plunta, dateret 1935, højde 19 cm 1 stk Skål, diameter 18 cm, højde 14,5 cm 1 stk Bringe, højde 17 cm 1 stk Glas, diameter 8,5 cm, højde 10 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 689