HELGA HENCHEN. Vægrelief malet keramik.

356674. HELGA HENCHEN. Vægrelief malet keramik.

Adam og Eva. Signeret og dateret -52. 59x35 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.717