LÆKKEÆSKER og VASER, 7 stk.

LÆKKEÆSKER og VASER, 7 stk.
356562. LÆKKEÆSKER og VASER, 7 stk.

Blandt andet vase og æske, Limoges, æske Dresden etc. Maksimal højde 18 cm.

Brugsslitage. Et Kantstødt i blomsterdekorationerne. En æske mangler en rose, er i æsken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 688