KONSOL VÆGBESLAG. valnød, 21. århundrede.

356488. KONSOL VÆGBESLAG. valnød, 21. århundrede.

"KONSOLHOLDER", træ, 21. århundrede, rigt dekorerede møbler i tysk stil.

Mål: 79 x 39 cm (længde x bredde).

God bevaringstilstand. Delvise ridser på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Auktionshaus von Brühl
Antal besøg: 1.179