SKULPTUR, hest, bronze, usigneret, 19/2000-tallet.

356383. SKULPTUR, hest, bronze, usigneret, 19/2000-tallet.

Højde 12 cm.
Længde 14,5 cm.

Brugsslitage, fyldninger/reparationer på selen, fabrikationsfejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 12 cm.
Længde 14,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 563