IVAN IVARSON. Kvinde ved petroleumslampe. Akvarel, signeret.

356288. IVAN IVARSON. Kvinde ved petroleumslampe. Akvarel, signeret.

17,5 x 13 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ivan Ivarson (1900–1939)

Få foretaget en gratis vurdering!

17,5 x 13 cm.

Kunstner/designer

Ivan Ivarson (1900–1939)

Antal besøg: 1.075