MIRROR BUREAU, New Renaissance, omkring århundredeskiftet 1900.

355580. MIRROR BUREAU, New Renaissance, omkring århundredeskiftet 1900.

Spejl kommode med 4 skuffer, og lyse lampetter på hver side af spejlet Længde 96, bredde 53, højde 215 cm.

Brugsslitage, stødmærker og ridser. Finer skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.569