BERTIL VALLIEN. Kunstglas, skål, Kosta Boda.

354785. BERTIL VALLIEN. Kunstglas, skål, Kosta Boda.

Længde 15,5 cm Højde 12 cm Signeret: Kosta Boda unik 305880101 B Vallien.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Bertil Vallien (Født 1938)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Bertil Vallien (Født 1938)

Antal besøg: 1.410