TASKE, gæt.

TASKE, gæt.
35444. TASKE, gæt.

Monogrammønstrede, hvidlakerede detaljer med nitter og spænde i guldgæret metal. Foran mærket "G". Indvendigt foret. Spænde og nitter stemplet "GUESS". 45x26x15 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
35444. TASKE, gæt.

Slitage.

Antal besøg: 1.077