GENTLEMAN'S SERVANT, Gift, Flisby, træ, 1900-tallet.

352807. GENTLEMAN'S SERVANT, Gift, Flisby, træ, 1900-tallet.

Mærket.
Højde 107,5 cm.

Brugsslitage, rang, mangler en bøjle, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket.
Højde 107,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 776