Sæt TEKSTIL, 3 stk. Skåne, en dateret 1933.

352513. Sæt TEKSTIL, 3 stk. Skåne, en dateret 1933.

Flamsk væv 213x62, signeret M1933N Tissue 70x74 Tissue 130x127.

falmet, skader, snavs, noget lugt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 950