OSKAR BERGMAN. Blyantstegning.

352401. OSKAR BERGMAN. Blyantstegning.

Ljusterö Signeret og dateret 1908. 27x40 cm.

Oramad. Brugsslitage.

Kunstner/designer

Oskar Bergman (1879–1963)

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramad. Brugsslitage.

Kunstner/designer

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besøg: 976