SKULPTUR, træ, hest med vogn. 1900-tallet.

352362. SKULPTUR, træ, hest med vogn. 1900-tallet.

Udskåret og malet træ, læderører. Vogn delvis med læder og dele af metal. Vognens længde 100, hest 80 cm. Højde 60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.427