JENS MATHISEN. Farvet træsnit.

352340. JENS MATHISEN. Farvet træsnit.

Landskab med kvinde, Signeret og nummereret 211/275 ex. 40x60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.160