TRÅGSOFA, rokokostil, 20. århundrede.

351397. TRÅGSOFA, rokokostil, 20. århundrede.

Trugsofa, rokokostil, 1900-tallet Betrukket med Gripsholm ternet stof med tilhørende løs hynde Sofalængde 205 cm Sædedybde 54 cm Siddehøjde ca 43 cm.

Brugsslitage, stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, stødmærke.

Antal besøg: 1.213