PARAPLYSTAND, støbejern, Norra hammar, 1900-tallet.

350664. PARAPLYSTAND, støbejern, Norra hammar, 1900-tallet.

Paraplystativ med aftagelig drypbakke og potefødder Højde 69 cm.

Møtrik mangler mellem paraplystativ og fodplade, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 850