ERIK BUCH. 6 STOLE OG BORD.

ERIK BUCH. 6 STOLE OG BORD.
350140. ERIK BUCH. 6 STOLE OG BORD.

6 stole, designet af Erik Buck, produceret af Chr. Christensens Möbelfabrik. Teaktræ med betræk og grøn stofbetræk.
Udtrækkeligt teakbord af ukendt producent.
Bordhøjde 71cm, dybde 89,5cm, bredde 139 - 239cm.

Lidt brugsspor på bordet. Enkelte mindre overfladiske ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.896