En emhætte af kobber, 20. århundrede.

3498064. En emhætte af kobber, 20. århundrede.

Hamret indretning.
Bredde ca. 88 cm. Dybde ca. 51 cm. Højde ca. 95 cm.

Støjslid. Ridser og pletter. Ardannelse på toppen. Der mangler et beslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hamret indretning.

Antal besøg: 1.017