ARMBÅND, sølv, stemplet Alton, design Per Dåvik 1973.

349696. ARMBÅND, sølv, stemplet Alton, design Per Dåvik 1973.

Rigid sølv armbånd diameter ca 5,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.117