KAFFESÆT, 3 dele, 830 sølv. Vægt 298 g.

349626. KAFFESÆT, 3 dele, 830 sølv. Vægt 298 g.

Flødekande, sukkerskål og underkop.

Brugsslitage, få ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, få ridser.

Antal besøg: 517