BERGÈRER, et par, første halvdel af det 20. århundrede.

349538. BERGÈRER, et par, første halvdel af det 20. århundrede.

Klædt i blå- og hvidstribet stof. Bejdset træramme.
Sædehøjde 43 cm.
Ryghøjde 82 cm.
Maksimal dybde 75 cm.

Brugsslitage (stedvis kraftigt), pletter, mindre skader på polstring, polstring let udtørret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde 43 cm.
Ryghøjde 82 cm.
Maksimal dybde 75 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 726