JÖRGEN NASH. Farvelitografi.

JÖRGEN NASH. Farvelitografi.
349202. JÖRGEN NASH. Farvelitografi.

Etablissementets grinende æsel. Signeret og nummereret 86/175 ex. Dateret -79. 61x44 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besøg: 668