MICHELLE MCCULLAGH (CONTEMPORARY). FULDBLODSHOVEDET.

3491576. MICHELLE MCCULLAGH (CONTEMPORARY). FULDBLODSHOVEDET.

Signeret, titel på etiket a tergo, olie på masonit
39,5 x 46 cm.

God stand.

Tema

Affordable Art

Få foretaget en gratis vurdering!

39,5 x 46 cm.

God stand.

Tema

Affordable Art

Antal besøg: 443