FÆLLES GENSTANDE, 5 dele, 1800-tallet.

349022. FÆLLES GENSTANDE, 5 dele, 1800-tallet.

Osteboks, længde 24 cm. Jagthorn, Barberkasse med 2 barbermaskiner, skytte (dateret 1737), båndlåge.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.184