ADVENTSLYSE, "Imagination", Osram, 1960'erne.

348816. ADVENTSLYSE, "Imagination", Osram, 1960'erne.

Glasdekoration i forskellige farver. I beskadiget original æske.
Længde 37,5 cm. Højde 39 cm.

Lette manchetter mangler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 37,5 cm. Højde 39 cm.

Antal besøg: 6.772