GULVREOLER og VÆGREOLER, 1 par, århundredeskiftet 1900.

348336. GULVREOLER og VÆGREOLER, 1 par, århundredeskiftet 1900.

Etagere hylde: 6 hylder; Længde 36-71 cm, Bredde 22-38 cm, Højde 162 cm.
Væghylderne; Længde 24, Bredde 12,5, Højde 23 cm.

Alder og Brugsslitage.
Revner vises i kolonnerne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Revner vises i kolonnerne.

Antal besøg: 729