SYBARON, anden halvdel af det 19. århundrede.

347902. SYBARON, anden halvdel af det 19. århundrede.

Birk / masurisk birk. Indretning med indlæg. Højde ca 20 cm.

Skader, reparationer og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.750