EBBE EBERHARDSSON. Abstrakt motiv af heste, olie på Panel, signeret E Eberhardsson.

347370. EBBE EBERHARDSSON. Abstrakt motiv af heste, olie på Panel, signeret E Eberhardsson.

Mål: 36x43,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål: 36x43,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.215